Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Με αιολικό και μη ολισθητικές ιδιότητες, η δομή είναι σταθερή και μπορεί να προσαρμοστεί μεγέθους ασημένιο χάλυβα πλέγμα
| Ειδικότητα: | Φωτεινά στην επιφάνεια, σύγχρονα. |
|---|---|
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30 χιλιοστά |
| Κλειστή λέξη: | Διάφραξη από χάλυβα |
Βαρέων καθηκόντων κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα/μεγάλη αντίσταση ολισθήσεων σχαρών πατωμάτων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Κομμένο οδοντωτά βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | Q235 |
| Πιστοποίηση: | ISO9001:2015 |
Αισθητικά καταστήματα λιανικής πώλησης Δαχτυλιδείς στρώσεις από χάλυβα που συνδυάζουν στυλ και αντοχή
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προσαρμοσμένο σχεδιασμό 15-w-4 Stainless Steel Walkway Grating Βιομηχανικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Τεχνική κατασκευή πλαισίων διασύνδεσης για εξαερισμό αποχέτευσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Υψηλή δυσκαμψία Μεγάλο κενό που οδηγεί στην αποστράγγιση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Δυνατή αντοχή στο κρύο Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ανθεκτικό στη διάβρωση σχάρα από χάλυβα βαρέως βάρους με πλάτος ράβδου ρουλεμάν 50 mm
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Transport Package: | Steel Belt with Pallet |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα Webforge κιγκλιδωμάτων πλέγματος χάλυβα πλατφορμών προγράμματος
| Όνομα: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος: | σύμφωνα με το μέγεθός σας |
| Πλάτος: | 1000mm |
Ένα ισχυρό και ανθεκτικό σχάρο από χάλυβα με αντοχή στη φωτιά και αποτελεσματική αντοχή στην ολίσθηση
| Κατηγορία προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Κύριες Εφαρμογές: | Βιομηχανική πλατφόρμα, τράχηλο, γέφυρα, περίφραγμα αυτοκινητοδρόμου, πλάκα κάλυψης χαντάκι, φράχτης |

