Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
11 W 4 Σιδερένιο Δακτυλικό Δακτυλίδι Αντιγλιστριστική επεξεργασία επιφάνειας για απαιτητικό περιβάλλον
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Δαχτυλοειδή γρανάζια από ανοξείδωτο χάλυβα για διάφορα περιβάλλοντα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πάχος 6mm κομμένος οδοντωτά άνθρακας κιγκλιδωμάτων Q235 χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Πάχος: | 2mm6mm |
19 w 2 ανθεκτικές στον γλιστρισμό σκάλες βαρύ φορτίο χάλυβα πλέγμα διασφαλίζοντας ασφαλή ανάβαση και κάθοδο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Κατασκευή γεωργικών εκμεταλλεύσεων Ζυθοποιημένη χαλυβουργία
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Χτίζοντας το επεκταθε'ν μέταλλο 2mm βιομηχανικό κιγκλίδωμα στενών διαδρόμων
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Appcation: | Διάβαση πεζών πλατφορμών |
| ΟΝΟΜΑ: | κιγκλίδωμα χάλυβα |
Q235 οικοδομικά υλικά κιγκλιδωμάτων χάλυβα βάρους βιομηχανικά γαλβανισμένα πλατφόρμες
| Όνομα προϊόντων: | Πάτωμα χάλυβα κατασκευής Decking/βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα ΓΠ, κιγκλίδωμα γεφυρών |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά, επίπεδ |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτηση, κίτρινη, ect ή συνήθειά σας |
305/30/100 300x1000mm γαλβανισμένη κάλυψη τάφρων μετάλλων κιγκλιδωμάτων χάλυβα που ξύνει το σαφή τύπο
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
| Χρώμα: | Ασήμι, διαθέσιμο χρώματα, ο Μαύρος, ανοξείδωτο, που προσαρμόζεται σε οποιαδήποτε |
19-W-4 Γράτσες από χάλυβα για εμπορικές κουζίνες που υποστηρίζουν βαρύ εξοπλισμό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

