Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
15 W 2 Δαχτυλοειδής Διάφραξη Δρόμων Δρόμων Δαχτυλοειδών Διακοσμητικές αυλές και μπαλκόνια
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Κόψιμο με λέιζερ Ετεροφυλόφιλος χάλυβας Grating Bending σε διάφορα σχήματα για χρήση αποθήκης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αντίσταση στη ροπή, υψηλή σκληρότητα και ομοιόμορφη δύναμη του πλέγματος από ανοσοφλεγμονώδη χάλυβα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζεστό βύθιση γαλβανισμένο χαλύβδινο σχάρο με μηχανική συγκόλληση υπό πίεση
| Μέγεθος πλέγματος: | 1000x1000 χιλιοστά |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | Πλατεία μπάρα |
| Εργοστάσιο: | ναι, από το 1990 |
Τρίψιμο με λέιζερ Ετεροφυλόφιλο στρώμα χάλυβα Διαφορετικά σχήματα Τρίψιμο Εμφάνιση Χάλυβα Κατασκευαστικά υλικά προϊόν
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Τα στρώματα από χαλύβδινο πλέγμα κατά της κόπωσης βελτιώνουν την άνεση και την ασφάλεια των εργαζομένων σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Υψηλής αντοχής βιομηχανική χάλυβα διάβαση πεζών κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα κιγκλιδωμάτων γαλβανισμένη λύματα
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Σαφής χάλυβας |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
Αδιάβροχα σχάρα από χάλυβα για παράκτιες και υπεράκτιες εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Προηγμένες λύσεις γαλβανισμένου χάλυβα για την ασφάλεια πλατφόρμας και πεζοδρόμου
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικό διάστημα κιγκλιδωμάτων χάλυβα 19w4 με 50 100mm
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Σαφής φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |

