Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
101.6mm Cross Bar Pitch Βιομηχανικά στρώματα δαπέδου για την κατασκευή γεφυρών
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Type: | Plain Bar Grating,Serrated Bar Grating,serrated |
Χαμηλού προφίλ σχάρα από χάλυβα για το κατάστρωμα Διακριτή και λειτουργική λύση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σταθερή δομή από χάλυβα σε εμπορικά κέντρα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Δυνατό και ανθεκτικό πλέγμα από χαλύβδινο πλέγμα με 50 mm και 100 mm διαφορά ράβδου
| Ονομασία του προϊόντος: | Δυνατά και ανθεκτικά βιομηχανικά σχάρα από χάλυβα κατάλληλα για σκληρά περιβάλλοντα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο, κοινό 32*5 |
| Δυνατότητα μεταφοράς φορτίου: | Μεγάλη βαρύτητα |
Ανθεκτικό στη διάβρωση θερμότατα γαλβανισμένο χαλύβδινο πλέγμα προστατευτική επιφάνεια εξαερισμού σχεδιασμός κινέζικου στυλ
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Χαμηλό κιγκλίδωμα χάλυβα άνθρακα καυτό γαλβανισμένο
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | επίπεδος φραγμός του /serrated φραγμών |
| Πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Συμπαγής Driveway αποξήρανση 316 ζωγραφική κιγκλιδωμάτων ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, δομή χάλυβα, αποξήρανση |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, ανοξείδωτο Q235,304 316 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που γαλβανίζεται |
Ο βιομηχανικός Τύπος κιγκλιδωμάτων χάλυβα διάβασης πεζών βαρέων καθηκόντων κλείδωσε το μη επεξεργασμένο γαλβανισμένο φραγμό
| Όνομα: | κιγκλίδωμα χάλυβα, πάτωμα χάλυβα Decking |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο, χρωματισμένο, γαλβανισμένο, μη επεξεργασμένο, καυτό βυθισμένο Galvaniz |
Αντιφλεγόμενα σχάρα από βαρύ χάλυβα άνθρακα για επεξεργασία εξωτερικών λυμάτων
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ηθική Πλατφόρμα Σιδήρου 316 Ατσάλινο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

