Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Τεχνολογία επεξεργασίας βοηθητικών μοντέλων Σίλβρινα στρώματα από χάλυβα με ζεστή γύψωση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Βιομηχανικό κιγκλίδωμα πατωμάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Μη επεξεργασμένη επιφάνεια Δαχτυλιδών σιδηροτροχιάς χάλυβα βαρύ 50 mm ράβδος ράβδου
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Δρόμος συγκόλλησης: | Πίεση που ενώνεται στενά |
| Φέρων τύπος φραγμών: | Κομμένος οδοντωτά |
Σιδηροτροφικό πλέγμα από χαλύβδινο πλέγμα βαρύ φορτίο
| Τύπος: | Δαχτυλοειδής μπάρα, απλή. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
30 mm Ράβδος ράβδου ράβδου ράβδου ράβδου OEM Διαθεσιμότητα
| Τύπος: | Δαχτυλοειδής μπάρα, απλή. |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασμένο με χάλυβα με παλέτα |
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
Μακροχρόνια απόδοση αποστράγγισης Σιδερένιο στρώμα 35 mm διαφορά ράβδου ρουλεμάν
| Δρόμος συγκόλλησης: | Πίεση που ενώνεται στενά |
|---|---|
| Τύπος: | Δαχτυλοειδής μπάρα, απλή. |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
Ζυγισμένο Δαχτυλιδωτό Χάλυβα Διάθρακας Με Αντι-Σλίπ Αποχέτευση 30mm Ρυθμιστικό Bar Pitch OEM Διαθέσιμο
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
|---|---|
| Δρόμος συγκόλλησης: | Πίεση που ενώνεται στενά |
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
Αντιστροφή 30 mm Δαχτυλιδών Δοντιών Χάλυβα Διάφραγμα με χαρακτηριστικά αποστράγγισης και εξαερισμού
| Δάχος: | 2mm-5mm,5mm |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Συσκευασμένο με χάλυβα με παλέτα |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
20*3 Χάλυβα Flat Size Serrated Steel Grating Για Βιομηχανική 25mm Ράβδος Ράβδου
| Ετήσια ζήτηση στην Κίνα: | 270,000 τόνους |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή αντοχή, αντιστρίβλωση, αντιδρόμηση και όμορφη εμφάνιση |
| Χάλυβα επίπεδα μεγέθη: | 20*3,25*3,25*5,30*3,30*4,30*5,32*3,32*5.....45*5mm |
10 mm Ζυγισμένη επιφάνεια Σιδερένιο στρίχωμα από χάλυβα ανθεκτικό 12 mm επίπεδη μπάρα
| Τύπος: | Δαχτυλοειδής μπάρα, απλή. |
|---|---|
| Πλατεία μπάρα: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |

