Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
323/50/100 γαλβανισμένος Driveway κομμένος οδοντωτά πάτωμα χάλυβας που ξύνει το βαρέων καθηκόντων φέροντα φραγμό μετάλλων
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αργίλιο, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται, eleotro που γαλβανίζονται γαλβανισμένος, καυτές βυθισμένες ΓΠ, που χρωματίζοντ |
| Όνομα προϊόντων: | Το κιγκλίδωμα χάλυβα, βάρος βήματος σκαλοπατιών χάλυβα, ηλεκτρικό το κιγκλίδωμα βήματος σκαλοπατιών |
Γαλβανισμένο κομμένο οδοντωτά Ss316 πεντάλι ποδιών πλαισίων κατασκευής κιγκλιδωμάτων χάλυβα καυτής εμβύθισης
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, χρωματίζοντας, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, δομή χάλυβα, γέφυρα |
Βιομηχανικός κομμένος οδοντωτά πλατφόρμα φραγμός που ξύνει 2.0mm παχιά
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτηση, κίτρινη, ect ή συνήθειά σας |
το 1100*6000mm κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα, πάτωμα σφυρηλατεί το κιγκλίδωμα χάλυβα διάβασης πεζών
| Όνομα προϊόντων: | Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
Κομμένος οδοντωτά γαλβανισμένος χάλυβας που ξύνει τη 1000*6000mm χρωματισμένη επεξεργασία επιφάνειας
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Συσκευασία: | ξύλινη ή παλέτα χάλυβα |
| Ακατέργαστο Matreial: | Q235/S235jr |
Το αντιολισθητικό πάτωμα έκοψε οδοντωτά το χάλυβα που ξύνει την καυτή εμβύθιση που γαλβανίστηκε
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | Σαν απαίτηση των πελατών |
|---|---|
| Πάχος: | 6mm, 3mm, 3,5,4 |
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
Βιομηχανική κομμένη οδοντωτά εφαρμοσμένη μηχανική ασφάλεια οικοδομικού υλικού κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα |
Θαλάσσιο driveway μετάλλων αγωγών σχαρών μετάλλων κιγκλίδωμα χάλυβα ασφάλειας δειγμάτων κομμένο οδοντωτά σχάρες
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316, πλέγμα αργιλίου, σίδηρος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, ζωγραφική, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, που χ |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, δομή χάλυβα, γέφυρα |
Γαλβανισμένο κιγκλίδωμα πλατφορμών περπατήματος χάλυβα μετάλλων κιγκλιδωμάτων χάλυβα καυτής εμβύθισης
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316, πλέγμα αργιλίου |
|---|---|
| Πλάτος: | 995mm, 1.5m, 6001250mm, 0.3m, μέχρι 824mm |
| Μήκος: | ανώτατα 6000mm, 0.8m, απαίτηση του πελάτη, 2m |
Q235 διαμορφωμένα δόντι κομμένα οδοντωτά υδρορροή οικοδομικά υλικά εγκαταστάσεων κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτηση, κίτρινη, ect ή συνήθειά σας |

