Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
κομμένος οδοντωτά πάχος χάλυβας 1.5mm που ξύνει το 303/40/100 αντιδιαβρωτικό
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτηση, κίτρινη, ect ή συνήθειά σας |
Η πλατφόρμα εξοπλισμού πετρελαίου έκοψε οδοντωτά το γαλβανισμένο χάλυβα που ξύνει το 304/30/100
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Ελαφρύ αυξημένο κιγκλίδωμα πάτωμα χάλυβα οικοδομικών υλικών βιομηχανικό γαλβανισμένο πλατφόρμες
| υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Κομμένα οδοντωτά γαλβανισμένα Q235B φραγμών βήματα σκαλοπατιών κιγκλιδωμάτων καυτής εμβύθισης
| Σύσταση: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235 |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Ειδικό κιγκλίδωμα φραγμών μορφής ανώμαλο κομμένο οδοντωτά χάλυβας για βιομηχανικό
| Υλικό: | χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, ζωγραφική, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, που χ |
| Εφαρμογή: | πλατφόρμα, δομή χάλυβα, γέφυρα |
Κομμένο οδοντωτά γαλβανισμένο φραγμών κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών βαρέων καθηκόντων ενωμένο στενά για τα εργαστήρια και την αποθήκη εμπορευμάτων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Φέρων φραγμός: | 30, 40, 50 |
| Στριμμένος φραγμός: | 6mm |
Φραγμός χάλυβα SS 304 που ξύνει το υπαίθριο κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα αντιολισθητικό κιγκλίδωμα ανοξείδωτου αποξηράνσεων
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, δομή χάλυβα, αποξήρανση |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, ανοξείδωτο Q235,304 316 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, ζωγραφική, που γαλβανίζεται |
??????????? γαλβανισμένο οδοντωτό πιάτο βημάτων πλατφορμών κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316, πλέγμα αργιλίου |
|---|---|
| Πλάτος: | 995mm, 1.5m, 6001250mm, 0.3m, μέχρι 824mm |
| Μήκος: | ανώτατα 6000mm, 0.8m, απαίτηση του πελάτη, 2m |
657/30/100 βαρέων καθηκόντων χάλυβας που ξύνει το γαλβανισμένο για τους πεζούς κανάλι καυτής εμβύθισης εγκατεστημένο
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο, SS316L |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μη επεξεργασμένος, καυτός που βυθί |
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
Φέρων το βαρύ τελειωμένο κομμένο οδοντωτά πιάτο κάλυψης κιγκλιδωμάτων χάλυβα βιομηχανικό
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Πάχος: | 2mm6mm |

