Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Πολυσχιδές Δαχτυλιδιές Χάλυβα Αξιόπιστη Αξιοπεποίθηση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
τετραγωνικός διαγώνιος φραγμός πλατφορμών 40 * 3 Τύπου κλειδαριών κιγκλιδωμάτων χάλυβα/κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Όνομα Προϊόντος: | Κιγκλίδωμα χάλυβα κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
| πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Χτίζοντας το επεκταθε'ν μέταλλο 2mm βιομηχανικό κιγκλίδωμα στενών διαδρόμων
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Appcation: | Διάβαση πεζών πλατφορμών |
| ΟΝΟΜΑ: | κιγκλίδωμα χάλυβα |
βαρέων καθηκόντων χάλυβας κλειδαριών Τύπου βαθμού διάβασης πεζών q235 που ξύνει 33mm × 33mm
| Σύσταση: | χάλυβας κλειδαριών Τύπου |
|---|---|
| Υλικό: | Φραγμός χάλυβα |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, που κόβεται οδοντωτά |
Βιομηχανικό πλατφορμών κιγκλίδωμα χάλυβα σχαρών γαλβανισμένο πάτωμα αντιολισθητικό
| Όνομα: | Κιγκλίδωμα χάλυβα, πάτωμα χάλυβα Decking, καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα οικοδομικών |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
καλύψεις αποξηράνσεων χάλυβα κιγκλιδωμάτων χάλυβα 300*800mm αντιολισθητικές Απόδειξη διάβρωσης
| Υλικό: | γαλβανισμένο ανοξείδωτο stee |
|---|---|
| Συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
| Χρώμα: | Ασήμι, διαθέσιμο χρώματα, ο Μαύρος, ανοξείδωτο, που προσαρμόζεται σε οποιαδήποτε |
Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα στενών διαδρόμων μετάλλων με την υψηλή πρώτη ύλη ικανότητας ρουλεμάν
| Όνομα Προϊόντος: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
| πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
316l υλικό ανοξείδωτο που ξύνει την πολωνική κομμένη οδοντωτά επιφάνεια για το κατάστημα
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων: | Καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο κομμένο οδοντωτά πλατφόρμα κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων στα οικοδομικά υ |
Ζυγισμένο στερεό ελαφρύ χάλυβα Grating ισχυρό ανθεκτικό κρύο έλασης αλουμινίου σύνθεσης σκόνης επικαλυμμένο βαμμένο φινίρισμα για το διαχωρισμό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Μη επεξεργασμένα 253/30/100 κάλυψη υδρορροών κιγκλιδωμάτων χάλυβα άνθρακα/πεντάλι ποδιών υδρορροών
| Υλικό: | Χάλυβας, φίμπεργκλας, Q235, κράμα αργιλίου, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, μη επεξεργασμένος, ζωγραφική |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |

