Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Τεχνολογικές σχάρες χάλυβα θερμοκρασίας με ισχυρή ανοχή και φωτεινή επιφάνεια σε 1000x6000mm Μέγεθος
| Μεγαλύτερο μέγεθος: | 1050 mm*6000 mm |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ζεστό Ζαλβανισμένο, απαλό, ασημένιο. |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Ελαφριά, μεσαία και βαριά |
Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα με τεχνική συγκολλημένου πλέγματος και 50mm * 5mm ράβδος ρουλεμάν
| φραγμός τύπων: | Χάλυβα επίπεδα ή δονητά |
|---|---|
| Μέγεθος διαγώνιων φραγμών: | 6 χιλιοστά |
| Πακέτο μεταφοράς: | Ατσάλινη ζώνη με παλέτα |
Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή Βιομηχανικός χάλυβας που ξύνει το κιγκλίδωμα πατωμάτων χάλυβα σχαρών 1x6M
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
Πλέγμα Χάλυβα από Ανθρακούχο Χάλυβα για Βιομηχανική Χρήση, Καλή Αερισμός, Γαλβανισμένο εν θερμώ
| surfaceTreatment: | Τεχνητά υλικά |
|---|---|
| σκέψη: | 3-10 χιλιοστά |
| Απασχόληση: | Σιδήρου επίπεδου, στροφής, πλάκας με πρότυπο |
10 τόνοι την ημέρα βιομηχανικά σιδηροδρόμια χάλυβα προσαρμοσμένα 100 mm διαφορά σταυροειδών
| Πίσσα διαγώνιων φραγμών: | Ως απαίτηση των πελατών ή 40,38mm |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελυσσόμενα δίχτυα |
| Ικανότητα παραγωγής: | 10 τόνοι ανά ημέρα |
Τρίχες από βιομηχανικό χάλυβα, επίπεδες ή ραβδισμένες, για ανώτερη αντοχή φορτίου
| Χρόνος προϊόντων: | 3-5 ημέρες |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής: | συγκόλληση |
| Τύπος: | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιβατών |
Τεχνητότητα από ανοξείδωτο χάλυβα Σιδερωμένα στρώματα από βιομηχανικό χάλυβα με σιδερωμένα ράμματα ρουλεμάν
| Υφή: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Δάχος: | 2mm-5mm, 5mm |
| Κατηγορία προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
Ανθεκτικές βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα για οικιστικά κτίρια σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application F: | Vessel internals and catalyst support grids |
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
Μονουλικές βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα για ευέλικτες τοποθεσίες που προσαρμόζονται στις μεταβαλλόμενες ανάγκες σας
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Εργασιακό πλέγμα από βαρύ χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα συμμορφούμενο με τα πρότυπα γαλβανισμού
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

