Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Ο βιομηχανικός χάλυβας πιάτων κάλυψης οικοδόμησης εξέτασης που ξύνει την καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το 303/30/100
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, πιάτο χάλυβα, 19 W-4, δακτυλογραφώ ή έκοψα οδοντωτά |
Μη ολίσθησης διάβασης πεζών κομμένος οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμός 5mm χάλυβα πλατφορμών βιομηχανικός πάχος
| Εφαρμογή: | Προστασία του πλέγματος, των φίλτρων, της οθόνης, της διακόσμησης, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Διατρυπημένο πλέγμα, ενωμένο στενά πλέγμα, επεκταθε'ν πλέγμα |
| Υλικό: | Καλώδιο ανοξείδωτου, αργίλιο, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα, νικέλιο, κ.λπ. |
Πετρελαίου πλατφορμών κανάλι περπατήματος κιγκλιδωμάτων χάλυβα που γαλβανίζεται βιομηχανικό
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
19 w 4 Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα με υψηλή αντοχή που υποστηρίζουν τη μακροχρόνια χρήση
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Πολυδιάστατο ελαφρύ βιομηχανικό σιδηροπλέγμα ανθεκτικό εσωτερικό εξωτερικό
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ασφάλεια 20 X 3mm φραγμών μετάλλων βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σκαλοπάτι |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
76 Σιδερένια από βιομηχανικό χάλυβα με διασταυρούμενη ράβδο για ασφαλή δαπέδα
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application C: | Racks and shelving Fire escapes, light guards and loading ramps |
| Application H: | Architectural uses like building facades or partitions I. Security screens in residential and commercial buildings |
40 έως 130 mm Cross Bar Pitch Industrial Steel Grating για διαφορετικές απαιτήσεις
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Αντι-αδιάβρωση βιομηχανικά σχάρα από χάλυβα για διαβρωτικά περιβάλλοντα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Σιδερένιο ειδικά σχεδιασμένο βιομηχανικό στρώμα από χάλυβα βαρύ φορτίο ανοξείδωτο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

