Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Σύστημα υψηλής απόδοσης μεμονωμένου τύπου, βιομηχανικό πλέγμα από χάλυβα με σχεδιασμό διασύνδεσης
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ζεστό Ζαλβανωμένο Τυρίχτρα Βιομηχανικού Χάλυβα Με ενισχυμένες ιδιότητες κατά της σκουριάς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Driveway ολισθήσεων κιγκλιδωμάτων χάλυβα πλατφορμών πετρελαίου βιομηχανικές γαλβανισμένες αντίσταση σχάρες
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Συσκευασία: | Παλέτα, 1PC/BOX, ξύλινο κιβώτιο |
| Διαδικασία: | Πίεση-κλειδωμένος, ενωμένος στενά, Swage που κλειδώνεται, ρίψη. Deburring. Διάτρυση .threading |
Βιομηχανικά Σιδηροδίσκια Η τέλεια λύση για σκληρά και απαιτητικά περιβάλλοντα
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Ενωμένο στενά κιγκλίδωμα χάλυβα πατωμάτων 32x3 βιομηχανικό για την πλατφόρμα
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
|---|---|
| πλάτος: | σύμφωνα με το μέγεθός σας |
| Τύπος: | Σαφής |
G323/30/100 βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα για το πιάτο καγκέλων πλατφορμών
| Υλικό: | Q195/Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Αργυροειδής γκρίζος |
| Προδιαγραφή: | G323/30/100 |
Βιομηχανικά στρώματα από χάλυβα Η καλύτερη επιλογή για τις βιομηχανικές σας ανάγκες
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Τα βιομηχανικά προϊόντα κιγκλιδωμάτων χάλυβα εισάγουν
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρώτη ύλη: | Q235/S235jr |
Βιομηχανικές σχάρες από χάλυβα με μεγάλη ικανότητα φορτίου: Υποστήριξη βαρέων μηχανημάτων
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
50.7x50.7mm καθαρό ρητίνης κιγκλίδωμα χάλυβα Frp βιομηχανικό
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ζεστά βουτηγμένα |
| Ονομασία προϊόντος: | χαλύβδινη σχάρα, βιομηχανικό δάπεδο χαλύβδινη σχάρα με μεγάλη διάρκεια |

