Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
1m X 6m βιομηχανικό κανάλι συντήρησης πλατφορμών κιγκλιδωμάτων χάλυβα που γαλβανίζεται
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών |
Γαλβανισμένος βιομηχανικός χάλυβας αντι βήματος που ξύνει το κενό πιάτο πλέγματος για την πλατφόρμα πετρελαίου
| Πιστοποίηση: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| Μέγεθος κιγκλιδωμάτων: | 3 " x20, 1000x1000mm, 3x30', μέγεθος κιγκλιδωμάτων αποξηράνσεων είναι βασισμένο στην απαίτηση, 1000x |
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
Το κτήριο γαλβάνισε το βιομηχανικό χάλυβα που ξύνει το ανοξείδωτο πάχος 2mm
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, γέφυρα |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα |
Βιομηχανικός χάλυβας αποξηράνσεων διάβασης πεζών καυτό που βυθίζεται που ξύνει γαλβανισμένος
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Πάχος: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
Αντιδιαβρωτικός βιομηχανικός χάλυβας το αντιολισθητικό βήμα σκαλοπατιών που γαλβανίζεται που ξύνει
| Υλικό: | Χάλυβας, γαλβανισμένο φύλλο, αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα??????????? γαλβανισμένο βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα για την κάλυψη φρεα |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, ασήμι ή ως απαίτησή σας, βασισμένη στην απαίτηση του πελάτη, ματ λευκό. αργυροειδής |
Παράκτιο βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα για το πιάτο βημάτων εξοπλισμού συντήρησης περιοχών πετρελαίου
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ασήμι ή ως απαίτησή σας, πράσινος, μαύρος, άσπρη |
| Μήκος: | ανώτατα 6000mm, 0.8m, απαίτηση του πελάτη, 2m |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε τον κοινό βιομηχανικό χάλυβα Q235 που ξύνει το τυποποιημένο βάρος
| Υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Πλάτος και Μήκος: | Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 25, 30mm, κατόπιν αιτήσεως., 30, 34,3 |
Πλατφόρμα 30mmx100mm βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα που γαλβανίζεται
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Appcation: | Διάβαση πεζών πλατφορμών |
| ΟΝΟΜΑ: | κιγκλίδωμα χάλυβα |
25x4 παράκτιο πλατφορμών πιάτο κιγκλιδωμάτων χάλυβα στενών διαδρόμων βιομηχανικό
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Appcation: | Διάβαση πεζών πλατφορμών |
| ΟΝΟΜΑ: | κιγκλίδωμα χάλυβα |
Καυτής εμβύθισης γαλβανισμένο κιγκλίδωμα χάλυβα πλατφορμών Q235 βιομηχανικό
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Appcation: | Διάβαση πεζών πλατφορμών |
| ΟΝΟΜΑ: | κιγκλίδωμα χάλυβα |

