Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Ετοιμασμένοι για το άνοιγμα για την Ευρώπη
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα με το φραγμό χάλυβα για τη λειτουργώντας πλατφόρμα
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T 4001.1-2007 |
Ανθεκτικός κομμένος οδοντωτά Untreatment χάλυβας που ξύνει τον πίνακα 6m για τις καλύψεις καταπακτών
| Όνομα προϊόντων: | Κάλυψη βήματος κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001.1-2007 |
Driveway ανοξείδωτου καυτής εμβύθισης αλκαλική διάβρωση φραγμών σχαρών επίπεδη/κομμένη οδοντωτά
| Όνομα Προϊόντος: | βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T 4001.1-2007 |
Βιομηχανικό ενωμένο στενά 32*5 κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα ως ανασταλμένη λειτουργώντας πλατφόρμα
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο, 32*5 |
15-w-2 Διακοσμητικό μεταλλικό πλέγμα από χάλυβα Προσαρμοσμένα σχέδια
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Χρωματίζοντας χάλυβας Corten μετάλλων οικοδομικών υλικών κάλυψης τάφρων κιγκλιδωμάτων
| Υλικό: | Χάλυβας, φίμπεργκλας, Q235, κράμα αργιλίου, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, μη επεξεργασμένος, ζωγραφική |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Ζεστό-Βάψιμο Ζαλβανισμένο Ατσάλι Γράτσος Ανθεκτικός στη διάβρωση Προστατευτικός εξαερισμός Εξωτερικές οροφές
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Q195 το βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα άνθρακα για τη διάβαση πεζών βιομηχανίας γαλβάνισε την κάλυψη αγωγών κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | επίπεδος φραγμός/κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T 4001.1-2007 |
Κατασκευή εμπορικού κέντρου υποστήριξη φορτίου πυρκαγιά και ανθεκτικό σε έκρηξη ασημένιο χάλυβα δίκτυο
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |

