Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
Αντιδιαβρωτικός κομμένος οδοντωτά τύπος στενών διαδρόμων τη βαρέων καθηκόντων κατασκευή που γαλβανίζεται που ξύνει
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, SS316, πλέγμα αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, γαλβανισμένος, χρωματίζοντας, καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, πλατφόρμα, βήμα σκαλοπατιών, δομή χάλυβα, γέφυρα |
YB/T4001.1-2007 Τυποποιημένη αντοχή στη διάβρωση από ασημένιο χάλυβα
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Production Method: | Welding or Pressure Lock |
Κιγκλίδωμα φραγμών χάλυβα cOem στενών διαδρόμων για τη διάβαση πεζών πλέγματος μετάλλων πλατφορμών και γεφυρών
| Υλικό: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Κατασκευή 455/30/100 που γαλβανίζεται γύρω από διατρυπημένα κάγκελα χάλυβα δοντιών χάλυβα τα συναρμογή
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα μετάλλων |
|---|---|
| φραγμός τύπων: | κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρώτη ύλη: | Q235/S235 |
Κομμένος οδοντωτά σανίδα φραγμός χάλυβα άνθρακα που ξύνει επεξεργασία επιφάνειας χρωμάτων 32x5mm τη μαύρη
| Υλικό: | Χάλυβας χαμηλού άνθρακα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
| όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών |
Χρωματισμένη φίμπεργκλας ξύνοντας κάλυψη 325/30/100 τάφρων
| Υλικό: | Χάλυβας, φίμπεργκλας, Q235, κράμα αργιλίου, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, επίστρωμα σκονών, μη επεξεργασμένος, ζωγραφική |
| Εφαρμογή: | Πάτωμα, διάβαση πεζών, βιομηχανική πλατφόρμα, γέφυρα, αγωγοί τάφρων |
Ενωμένο στενά κιγκλίδωμα φραγμών ανοξείδωτου κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα πατωμάτων ανοξείδωτου κιγκλίδωμα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλατφόρμα |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |
Βιομηχανία κάλυψης τάφρων χάλυβα κιγκλιδωμάτων πατωμάτων άνθρακα πλατφορμών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | το κιγκλίδωμα χάλυβα, γαλβανισμένη, καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το αντιολισθητικό βάρος κιγκλιδωμάτων χ |
| Πρότυπα: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Ο βαρύς χάλυβας γαλβάνισε το κομμένο οδοντωτά πιάτο κάλυψης κιγκλιδωμάτων βιομηχανικό
| Υλικό: | Χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235 |
|---|---|
| Τύπος: | Σαφές κιγκλίδωμα φραγμών, κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα φραγμών, πεδιάδα, που κόβεται οδοντωτά |
| Πάχος: | 2mm6mm |
Q235 καυτός γαλβανισμένος χάλυβας Graiting αγκίδων κιγκλιδωμάτων φραγμών χάλυβα για την πλατφόρμα
| Χρώμα: | Αγκίδα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλατφόρμα |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30mm |

