Όλα τα Προϊόντα
-
βιομηχανικό κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα
-
βαρέων καθηκόντων κιγκλίδωμα χάλυβα
-
Κάλυψη τάφρων κιγκλιδωμάτων
-
Αντιολισθητικό κιγκλίδωμα
-
ξύσιμο βημάτων σκαλοπατιών χάλυβα
-
Επιτροπές κιγκλιδωμάτων φίμπεργκλας
-
grating από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Κιγκλίδωμα φραγμών αργιλίου
-
Συνδετήρες φρακτών μετάλλων
-
Ενισχυμένη λαμαρίνας
-
Διατρυπημένο μεταλλικό πιάτο
-
Σιδερένιο πλέγμα
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Πλέγμα καλωδίων Gabion
-
πλέγμα ανοξείδωτου
-
Φίλτρο μετάλλων
-
Andy SimpsonΕίμαι μακροπρόθεσμος συνεργάτης αυτού του εργοστασίου. Ήμουν σε ένα ταξίδι τομέων. Το εργοστάσιο είναι ισχυρό και η ποιότητα κιγκλιδωμάτων είναι πολύ υψηλή. Συνεργάστηκα με αυτόν τον προμηθευτή κιγκλιδωμάτων το 2017. Αυτό που με εξέπληξε ήταν ότι αυτό το εργοστάσιο ήταν πολύ ισχυρό, και ήταν επίσης ένα από τα τοπ τοπικά εργοστάσια κιγκλιδωμάτων. -
David ZhangΟ πελάτης μου μου είπε ότι ήταν πολύ ομαλό. Η ταχύτητα παράδοσης είναι επίσης πολύ γρήγορη, θα λάβω τα αγαθά τη 7η ημέρα της διαταγής. Και τα αγαθά είναι ανέξοδα και κατάλληλα. -
Ajay ParateΈχω τοποθετήσει ένα oeder σε αυτό το εργοστάσιο για το κιγκλίδωμα FRP. Η υπηρεσία είναι καλή και το κιγκλίδωμα είναι perfact. Θα έρθω πάλι.
λέξεις-κλειδιά [ serrated bar industrial steel grating ] αγώνας 981 προϊόντα.
1x1/4 ίντσες ράβδος ράβδου χάλυβα πλέγμα πλέγμα για αποχέτευση τάφρο κάλυψη ελαφρύ καθήκον
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
Μηχανική κοπής, ποικίλες μεθόδους συγκόλλησης πυρόσταθμου σιδηρουργικού πλέγματος
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Στροφή ράβδου ρυμουλκούμενων: | 30mm, 40mm, 50mm, κλπ. |
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001.1-2007 |
40 mm Στραχίο ρουλεμάν Διαχωρισμός σταυροδέσμης Σχοινί βαρέων οδών
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001-2007 |
|---|---|
| μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο, κοινό 32*5 |
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
Ανοικτό πάτωμα χάλυβα που ξύνει τον ήπιο χάλυβα 6mm*6mm προσαρμοσμένο φραγμός μέγεθος Corss
| Όνομα Προϊόντος: | Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα ήπιου χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO9001:2015 |
| πρώτη ύλη: | Q235 |
YB/T4001-2007 Εργασιακά βαριά επίπεδα δερματοειδή μεταλλικά πλέγματα με 40 mm πλάτος ράβδου ρυμουλκούμενου
| Πρότυπο πλέγματος: | ΥΒ/T4001-2007 |
|---|---|
| Δυνατότητα μεταφοράς φορτίου: | Βαρύ φορτίο |
| Ονομασία των προϊόντων: | κιγκλίδωμα μετάλλων |
Μεταλλικό τρυπάνι βαρέος φορτίου αντιστρίβλωσης από τρυπάνι από χαλύβδινο με γαλβανισμένη επιφάνεια
| Τύπος: | Δαχτυλοειδής μπάρα, απλή. |
|---|---|
| Ονομασία των προϊόντων: | κιγκλίδωμα μετάλλων |
| Χαρακτηριστικά: | Αντιστροφή, αποχέτευση, εξαερισμός |
Κομμένο οδοντωτά πρότυπα κιγκλίδωμα χάλυβα, επεκταθε'ν μέταλλο που ξύνει την πρώτη ύλη
| Όνομα Προϊόντος: | Κομμένο οδοντωτά κιγκλίδωμα χάλυβα |
|---|---|
| Φραγμός τύπων: | Κομμένος οδοντωτά φραγμός |
| Πρότυπα κιγκλιδωμάτων: | YB/T4001-2007 |
Ζυγισμένα γρανάζια από ραβδωτό χάλυβα με ράβδι ελαστικού 30 mm
| Επιφάνεια: | Ζυγισμένο, μη επεξεργασμένο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Σύμφωνα με το σχέδιο, κοινό 32*5 |
| Φέρον διάστημα φραγμών: | 30mm,35mm,40mm Ή προσαρμοσμένο |
Τα βιομηχανικά οικοδομικά υλικά Enjineering γαλβάνισαν το κομμένο οδοντωτά πλέγμα χάλυβα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων
| υλικό: | Ο χάλυβας, Q235, χάλυβας άνθρακα q235, χάλυβας χαμηλού άνθρακα, ανοξείδωτο γαλβάνισε το stee |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτός που βυθίζεται γαλβανισμένος, χρωματισμένος, γαλβανισμένος, μαύρος, μη επεξεργασμένος |
| Όνομα προϊόντων: | κιγκλίδωμα χάλυβα, βιομηχανικό βάρος κιγκλιδωμάτων χάλυβα οικοδομικού υλικού μετάλλων πλατφορμών, βι |
Ο φραγμός ανοξείδωτου έκοψε οδοντωτά το γαλβανισμένο κιγκλίδωμα αντιολισθητικό για την πλατφόρμα διάβασης πεζών
| Χρώμα: | Αγκίδα, χρώμα συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σκαλοπάτι, πλατφόρμα διάβασης πεζών, αγωγός |
| Φέρουσα πίσσα φραγμών: | 30 mm, 40 mm, 50 mm |

